X-G4m3 Z0n3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe forumul X-G4m3 Z0n3 ! Distractie Placuta !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 o mica investitie un profit acceptabil

In jos 
AutorMesaj
gogu
Vizitator




o mica investitie un profit acceptabil Empty
MesajSubiect: o mica investitie un profit acceptabil   o mica investitie un profit acceptabil Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 3:13 pm

buna ziua,,,in primul rand va rog sa cititi 2 minute anuntul si va ve-ti convinge pe parcurs despre ce este vorba iar in al doilea rand doresc sa va intreb daca credeti ca cu doar 6 lei investiti se poate castiga ceva pe internet??raspunsul il stiu Smile)nu credeti")),,,eu va propun un joc care va poate aduce un profit cat de cat considerabil nu va trebuie decat 6 lei ,,6 plicuri 6 coli si 6 timbre atat tot,,,,credeti ca se merita sa incerci??eu zic ca da ,,ce aveti de pierdut ??6 lei o sticla de bere,,ce aveti de facut simplu puneti cei 6 lei si cele 6 coli in cele 6 plicuri postale cate un leu in fiecare plic si o coala de hartie pe care trebuie sa scrieti m-am inscris in lista dumneavoastra,,,impaturiti bine sa nu se fure sau sa nu se observe pentru ca de obicei regula este sa nu trimiti bani in plic dar dat fiindca asta este regula jocului trebuie sa faceti in asa masura sa nu se vada cei 1 leu impaturiti in coala de hartie si trmiti la adresele urmatoare 1)op 6 cp 17 – ploiesti, jud. prahova 2) suhov valentin str.podgoriilor nr.18b bl.14 sc.a ap.13 et.3 tulcea, jud.tulcea.cod postal 820192 3) samoila doina str magura nr 6,bloc p6a,sc2,ap34,cod postal 800266,galati,jud galati. 4)curticean monica str.clujului nr.47 arad jud.arad cod 310047. 5).petre alexandra elena ,str. Victoriei nr.16 bl 32 sc.a ap.16 cod postal 105600 Campina-Prahova. 6) Neagoe Claudiu str.mihai viteazul nr 62 isalnita jud dolj pasul 2: acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc…). astfel numarul 6 devine liber : completezi cu numele si adresa ta aceasta pozitie.trebuie foarte clar sa intelegi ca daca te vei pune in alta pozitie decit cea de-a 6-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. pentru a intari increderea in joc, acum publica anuntul la cit mai multe forumuri,,,,ideea este ca cu cat faci mai multa publicitate pe forumuri si chat mes etc cu atat vei castiga mai multi bani,,,,,,eu de moment primesc foarte multe plicuri zilnic cu cate 1 leu in fiecare plic si am avut zile in care am primit si 100 de plicuri ori 1 leu faceti si voi calculul ,,,,de aceea se poate castiga simplu ,,nici eu nu am crezut prima data am crezut ca e vorba de un sistem piramidal ca e vorba de excrocherie dar am zis hai sa risc nu e vorba decit de 6 lei trimisi odata in 6 plicuri ce mare pierdere nu????daca credeti ca nu se merita pierderea asta nu trimiteti nimic,,simplu ,,parerea mea este sa incercati si sa imi lasati mail pe adresa gogunarcis@yahoo.com ,,cu siguranta ve-ti fi uimiti cand ve-ti primi bani in cutia postala ,,bafta in continuare
Sus In jos
 
o mica investitie un profit acceptabil
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Agentia de Anunturi Online, anunturi de mica si mare publicitate in ziare nationale, locale, internationale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
X-G4m3 Z0n3 :: GENERAL :: Anunturi / Nautati / Informatii-
Mergi direct la: